Dumankaya inşaat San. Ve Tic. A.Ş. bu sitenin ve sitedeki tüm meteryallerin sahibidir.
Bu Web sitesine girmeden veya bu Web sitesindeki bilgileri kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki tanım ve koşulları okuyup kabul etmeniz gerekir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.
Bu Web Sitesine girmeniz veya bu Web Sitesindeki her hangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki tanım ve koşulları kabul ettiğiniz, ve bu Web sitesini veya bu Web Sitesindeki herhangi bir malzeme, bilgi, fikir, veya öneriyi kullanmanızdan kaynaklanacak her tür sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.
www.dumankayahifit.com sitesinin tüm içeriğinde de yer alan tüm bilgiler, grafik, logo,resimler, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur; bu nedenle endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı telif ve her türlü haklar dahil olmak üzere Dumankaya inşaat San. Ve Tic. A.Ş 'ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek, tüm T.C. mevzuatı ile uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ile uluslar arası sözleşmeler ile koruma altındadır.
Dumankaya inşaat San. Ve Tic. A.Ş., internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Dumankaya inşaat San. Ve Tic. A.Ş önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.
Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Yukarıda sayılan unsurların Dumankaya inşaat San. Ve Tic. A.Ş 'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.
Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır. Dumankaya inşaat San. Ve Tic. A.Ş bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.
www.dumankayahifit.com web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Dumankaya inşaat San. Ve Tic. A.Ş sorumlu tutulamaz.
Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü www.dumankayahifit.com hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine www.dumankayahifit.com hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.
Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda www.dumankayahifit.com her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.
Reidin “2014 Konut Fiyatları ve Finansal Yatırım Araçlarının Nominal % Değişimleri” araştırması baz alınarak yaklaşık değerler verilmiştir.Dumankaya,
Superbrands seçici kurulu ve Nielsen araştırmasına göre 2014 yılında Türkiye’nin “Süper Markaları” arasına girdi,GfK’nın “Marka Bilinirliği”araştırmasında
2014 yılının "En Beğenilen İnşaat Şirketi" seçildi. Belirtilen taksitler Mozaik için 193.000 TL satış bedeli, net 27,36 m2, brüt 35,98 m2,
Ritim İstanbul için 275.000 TL satış bedeli, net 26,43 m2, brüt 43 m2, Flex Office için 149.000 TL satış bedeli,
net 24,79 m2, brüt 28,44 m2 olan konutların 120 ay taksitli tutarıdır.

Yasal Uyarı

23.katta
Mini Golf Sahası
İşten zaman ayırıp gidemeyenler için
Dumankaya hi-Fit'in
zinde hissetmenizi
ve günlük yaşamdan uzaklaşmanızı
sağlayacak açık hava terasları
sizi bekliyor.


Home Fit

Home Fit nedir derseniz, evinizde olduğunuz sürece size daha zinde bir hayat sunan, bahaneleri ortadan kaldıran, hiçbir konut projesinde benzeri olmayan, Türkiye'deki ilk ve tek yaşam konsepti.

Akıllı bileklik ile daha iyi bir yaşam...

Mobile App

Dumankaya Home Fit Mobile Uygulaması

Akıllı telefonlarınızdan istatistiklerinizi her an takip edin.

Dumankaya Home Fit Mobil Uygulaması ile
Takımını Kur!
Dumankaya home fit uygulaması ile sosyal aktivitelerde komşularınla partner ol, takımını kur.Etkinlikleri takip et ve etkinlik oluştur. Kat bahçelerindeki spor ve eğlence alanlarını rezervasyon yap.

32.Kat

Hi-Light Restaurant

31.Kat

Gözlem Terası

23.Kat

Mini Golf

19.Kat

Dinlenme Terası

15.Kat

Pilates Yoga Egzersiz

11.Kat

Açık Hava Spor Aletleri

7.Kat

Dart Terası

3.Kat

Akıl Oyunları

Athletic-O Sports Club

4500 m2

32.Kat

Hi-Light Restaurant

Hi-Light Restaurant

Hem damak tadına, hem de formuna önem verenlere...

Dumankaya sağlıklı yaşam anlayışını , diyet mutfağına sahip restaurantları ve vitamin barlarıyla bir adım daha ileri götürüyor. Benzersiz bir İstanbul manzarası eşliğinde düşük kalorili yemek seçenekleriyle donatılmış zengin menüler sunan Hi-Light Restaurant formunuzu korumanızı sağlayacak.

31.Kat

Gözlem Terası

Gözlem Terası

Uzaklara hakim olmak isteyenlere...

31. ve 27. katlarda dilediğiniz zaman gökyüzünün büyüleyici manzarasını gözlem cihazları ile izleyebileceksiniz...

23.Kat

Mini Golf

Mini Golf Terası

İşten zaman ayırıp da gidemeyenler için...

Farklı bir ayrıcalıkla tanışın.Golf'e gitmek zor geliyorsa Golf sizin ayağınıza gelsin.18 ve 23. katlardaki golf sahalarıyla işinizin stresini burada atın...

19.Kat

Dinlenme Terası

Dinlenme Terası

Sohbetinizi farklı bir ortamda gerçekleştirin...

10 , 19 ve 29. katlarda dilediğiniz zaman arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte açık havada vakit geçirip, dinlenmeniz için...

15.Kat

Pilates Yoga Egzersiz

Pilates Yoga Egzersiz

Açık havada spor, huzur, dinginlik...

14. ve 15. katlarda huzur içerisinde yoga ve pilatesinizi yapabilirsiniz.

11.Kat

Açık Hava Spor Aletleri

Açık Hava Spor Aletleri

Spor alanında ya da evde spor yapmaktan sıkılanlar için...

6,11,20 ve 25. katlarda kapalı alandan sıkılanlar için açık havada spor yapma keyfi

7.Kat

Dart Terası

Dart Terası

Hedefe yönelik oyunları sevenler için...

3.Kat

Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Satranç gibi zeka oyunlarının oynanabileceği Akıl Oyunları Terası

Athletic-O Sports Club

4500 m2

Athletic-O Sports Club

4500 m2 spor tesisi ayağınızın hemen altında.

4500 m2'lik bir alanda kurulan bölgenin en büyük spor kompleksi Athletic-O Sports Club'da sizi uzman eğitmenler eşliğinde yapabileceğiniz sayısız spor aktivitesi bekliyor. Fitness, squash, basketbol, pilates, açık ve kapalı yüzme havuzu ve grup dersleri ile hayallerinizin ötesinde spor seçeneklerinden size özel belirlenen süre boyunca ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Dumankaya IQ
Hayatı "tek tuş" ile kontrol etmek isteyen herkes burada buluşuyor.
hi-Fit’in IQ teknolojisiyle donatılmış akıllı evlerinde sporla teknolojinin kusursuz birleşimini bulacaksınız. Yalnızca Dumankaya projelerine özel bir ayrıcalık olan Dumankaya IQ Platformu ile, tek tuşla Home Fit ayrıcalıklarına ulaşabilir, evinizi yönetebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kataloglar  • bize ulaşın
  • google maps
  • yol tarifi
  • nasıl giderim?
Dumankaya hi-Fit Satış Ofisi - Bahçeşehir
Çalışma Saatleri
Hafta içi:
08:00-18:00
Hafta sonu:
09:00-19:00
Adres:
Hoşdere - Bahçeşehir Yolu No:22 (Bahçeşehir 2. Kısım Boğazköy Girişi) Bahçeşehir, Esenyurt / İstanbul
Çağrı Merkezi:
444 7 222
Satış Ofisi:
0(212) 672 88 98
Email:
info@dumankaya.com
Satış Ofisi Koordinatları : 41.065807, 28.664939
Lütfen nereden yola çıkacağınızı yazınız.

Dumankaya hi-Fit Satış Ofisi- Bahçeşehir'e nasıl gelebilirim?
E-5 ten nasıl gelebilirim?
E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü İstikametine doğru ilerleyiniz. Avcılar'dan sonra Haramidere Kavşağı'ndan sağa Bahçeşehir - TEM otoyolu istikametine dönünüz. Yaklaşık 5 km sonra gişelerden önce son çıkıştan sağa dönünüz. Opet benzin istasyonundan 500 m sonra kavşaktan sola dönünüz. Sağınızda Bahçeşehir, solunuzda Esenkent kalacak şekilde ana yolu takip ediniz. Ortalama 2 km ileride yer alan Boğazköy'e ilerlemeden, Boğazköy kavşağının solunda Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısının yanında Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi'ne ulaşıyorsunuz.
ISPARTAKULE - TEM otoyolundan nasıl gelebilirim?
TEM'den geliyorsanız; Bahçeşehir / Ispartakule çıkışından giriniz, Bahçeşehir Camisi sağınızda kalacak şekilde kavşaktan sola dönünüz ve ilerleyiniz. 2. kavşaktan sağa dönerek düz devam ediniz. Anayol'a çıkışta tekrar sağa dönerek ortalama 1 km sonra Boğazköy kavşağının solunda Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısının yanında Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi'ne ulaşıyorsunuz
ESENYURT - TEM otoyolundan nasıl gelebilirim?
TEM'den geliyorsanız; Esenyurt çıkışından giriniz, Akbatı AVM'yi solunuzda göreceksiniz. 3.kavşaktan sağa dönerekanayolu takip ettiğinizde 100mt ileride opet benzin istasyonunu göreceksiniz. Kavşaktantan sola dönünüz ve Hoşdere - Bahçeşehir levhası yönünde ilerleyiniz. Karşınıza çıkacak kavşağın solunda Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısının yanında Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi'ne ulaşıyorsunuz.

**Müşteri geri dönüşleri 08:00-21:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Dumankaya İnş. San. ve Tic. A.Ş. projeleri ve Ritim İstanbul A.Ş., Dumankaya Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. ile Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri Tic. A.Ş.’nin mal ve hizmetlerine yönelik her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite fırsat gibi ticari elektronik iletilerin çağrı merkezi, e-posta, MMS, IVR ,telefon ,SMS vs. yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, formun altındaki iletişim numaralarından iletileri ücretsiz reddedebileceğimi ve verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ve kabul ederim.