Dumankaya IQ

Akıllı süitlerde dokunmatik hayat keyfi!

Dumankaya Miks’te dokunmatik bir hayata adım atmak için gereken altyapı donanımı yer alıyor. KNX tesisata uygun panolarla aydınlatma, su baskın güvenlik sensörleri, ısı ve perde kontrol mekanizmaları için gereken tesisat hazır hale getiriliyor. Dumankaya’nın konut sektöründe bir ilki gerçekleştirerek geliştirdiği Dumankaya IQ teknolojisiyle evdeki her şey kontrolünüz altında gerçekleşiyor. Bir dokunuşla perdelerinizi açın kapatın, ışıkları ayarlayın. Çok yüksek enerji tasarrufu sağlayan zeki bir evde yaşamanın konforuna hemen alışılıyor, vazgeçilemiyor.

Artık Dumankaya evlerinde dokunmatik bir hayat başlıyor. Nasıl mı? Örneğin, evinizde dinlenirken ışık gözünüzü aldı... Yerinizden kalkmadan dokunun, ışıkları kısın, dilerseniz açın...Ya da yatarken evin tüm ışıklarını tek tuşla kapatın.

Diyelim hava çok sıcak, eve gidiyorsunuz, daha yoldayken dokunun, klimayı çalıştırın... Serin serin bir eve girin.Dışardasınız... Bakıcıya bıraktığınız bebeğinizin uyuyup uyumadığını merak ediyorsunuz... Dokunun, odaları ekranda dolaşın. Birden güneş, tam da salonun ortasında mı parıldıyor?..
Menüden ilgili tuşa basın...Storlar insin ya da perdeniz kapansın.

Dumankaya projelerindeki Dokunmatik Evler için özel geliştirildi. İsteyen her Dumankayalı, IQ teknoloji platformuyla standart bir konfora ulaşır, dilerse konfor standartlarını daha da yükselti Hayata dokunun! Şimdi bir düşünün...

Dokunmatik Evler'de yaşadığınız konfor, size tasarruf olarak geri dönüyor... Kiralamak ya da satmak istediğinizde kâr marjı yüksek bir yatırıma dönüşüyor. Böylece hayata olduğu gibi kazanca da dokunarak mutlu oluyorsunuz

Tüm soru ve görüşleriniz için;

444 7 222