Alışverişin kalbi burada atacak!

Atakent’te yeni bir ticari hayat başlıyor! Dumankaya’nın İstanbul’un Avrupa yakasındaki dördüncü büyük projesi Dumankaya Miks, TOKİ ve Emlak Konut işbirliğiyle gerçekleşiyor...Değerli olan her şey bir arada sunuluyor. Burada daireler büyük konfor sunuyor! Dumankaya Miks, iki kule ve dört yatay blok olmak üzere altı bloktan oluşuyor. Kuleler yirmi üç ve otuz iki katlı yükseliyor. Altı yüz elli yedi akıllı dairede hayat konforla buluşuyor... Akıllı ev teknolojisinin alt yapısı yer alıyor. Ofis katları, rekreasyon alanları, meydanlar, spor merkezi, havuz, teraslar, çocuk oyun alanları, Zen bahçesi, açık ve kapalı otoparklar, Dumankaya Miks’in yaşam kalitesine artı değer katıyor.

Dumankaya Miks’in girişindeki yatay blok bölgenin tek alışveriş merkezi... Eczaneden restorana, marketten bankaya, kafelerden sağlık merkezlerine kadar 79 ticari ünite tüm ihtiyaçları karşılıyor; dairelerde hayatı kolaylaştırıyor. Dumankaya Miks’in girişindeki alışveriş merkezi ise eşsiz konumuyla Atakent bölgesinin en canlı, en işlek, rakipsiz alışveriş merkezi olacak. Buradaki büyüklükleri 26.62 - 3133.27m2 arasında değişen yetmiş dokuz ticari ünitenin yerleri de özenle seçildi.

Atakent’te yeni bir ticari hayat başlıyor!

Atakent bölgesinin rakipsiz AVM’si: Dumankaya Miks Alışveriş Merkezi. Yüksek Değerlerin Karışımından Doğan Yüksek Kazanç! Dumankaya Miks AVM, Atakent Dumankaya Miks AVM, Atakent bölgesinin rakipsiz AVM’si. Bölgenin en kapsamlı AVM’sinde; eczaneden restorana, bankadan kitabevine kadar altın değerinde ticari alanlar yeralıyor. Projedeki tüm ticari alanların yerleri de özenle belirlendi. 79 ticari alandan oluşan AVM, yatırımcılar için yüksek kazanç kapısı olacak.

ECZANE…MEDİKAL...SAĞLIK ÜNİTELERİ...

Hastane yanındaki bu projede daha çok sağlıkla ilgili ticari üniteler yer alıyor. Bu ticari üniteler, Dumankaya Miks sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, konumuyla da yer sahipleri için büyük kazanca dönüşecek.

BANKA ŞUBESİ...GSM... MARKET...

Caddeye bakan cephe ise daha çok alışveriş, finans ve iletişim sektörü için planlandı.

GÜZELLİK MERKEZİ… KUAFÖR SALONLARI...

Dumankaya Miks’te veya bölgede yaşayan, bakımlı görünmek isteyenlere hizmet verecek üniteler yer alıyor.

FAST FOOD...ÖZEL RESTORANLAR… KAFELER...

Temapark’ın eğlence bölümüne yakın konumlarda daha çok gıda ürünleri sunan üniteler yer alıyor. FIRIN...PASTANE...

Atakent bölgesinin eşsiz ofisleri.

Bölgenin en büyük projelerinden biri olan Dumankaya Miks’te ticari alanların haricinde çok fonksiyonel ofisler var. AVM’nin üstündeki yatay bloklarda yer alan üst katlardaki tam donanımlı ofisler her ihtiyacı karşılayacak kapasitede. Modern mimariye sahip bu ofisler, ulaşım kolaylığı nedeniyle de çok tercih edilecek.Ayrıca, hastane yanındaki bu projede daha çok sağlıkla ilgili ticari üniteler yer alıyor: Eczane, Medikal, vb... Bu ticari üniteler, yeni çıkan sağlık yasasının tüm kurallarına uygun şekilde inşa edilecek.

Dokunmatik Evler'de yaşadığınız konfor, size tasarruf olarak geri dönüyor... Evinizin ısı, su, enerji gibi zorunlu giderlerinde yıllık ortalama % 40 tasarruf gerçekleşiyor... Ortak giderlerde de azami bir tasarruf söz konusu... Bu durum doğal olarak evinizin yatırım değerini de etkiliyor... Kiralamak ya da satmak istediğinizde kâr marjı yüksek bir yatırıma dönüşüyor. Böylece hayata olduğu gibi kazanca da dokunarak mutlu oluyorsunuz

Tüm soru ve görüşleriniz için;

444 7 222