Haberler

DUMANKAYA'DA HAFTA SONU MESAİSİ YOĞUN GEÇİYOR

Deneyim paylaşımının önemine inanan bir yönetim anlayışı ile yola devam eden Dumankaya İnşaat, bu kapsamda hafta sonu gerçekleştirdiği farklı organizasyonlarla insanların zihinlerinde ve kalplerinde yer alan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Bir yandan kente kimlik katan yaşam alanları geliştirirken bir yandan da gençler ile buluşmak için üniversite etkinliklerine katılan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, gençlerle bir araya geldiği bu organizasyonlarda deneyim birikimlerini paylaşma fırsatı buluyor.

Dumankaya’da yöneticilerinin deneyimlerini paylaştığı etkinliklerin yanı sıra, satış ofislerinde gerçekleştirilen ve tüm bireylerin katılımına açık aktiviteler ile de keyifli zaman geçirme imkânı sunuluyor.

Uğur Dumankaya sektörel deneyimlerini öğrenciler ile paylaştı

07–08 Mart tarihlerinde Koç Üniversitesi Yatırım Eğitim'16 ve ODTÜ 16. Yönetim ve Mühendislik Günleri kapsamında üniversite öğrencileriyle buluşan YKB Uğur Dumankaya, öğrenciler ile sektörel deneyimlerini paylaştı. Konuşmasında sık sık yaşadığı hayattan örnekler veren Dumankaya, öğrencilerin başarısına katkı sunacak önemli tavsiye ve uyarılarda bulundu.

Sunum öncesi ve sonrasında öğrencilerin soru yağmuruna tutulan Dumankaya, üniversite öğrencilerine deneyimlerini aktarırken, öğrencilere kariyer planlarında kendine güven’in başarıya götürecek önemli unsurlardan biri olduğunu söyledi.

Ritim Satış Ofisi kadın sanatçıları ağırladı

Satış ofislerinde hafta sonuna özel gerçekleştirilen etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Dumankaya, Ritim satış ofisinde Kadınlar Günü’ne özel gerçekleşen “Ebru Fular Atölyesi”nde kadınları keyif, neşe ve eğlence ile buluşturdu.

Etkinliği katılan kadınlar kendi elleriyle hazırladıkları fularlar ile sanatlarını konuşturdular. Keyifli anların yaşandığı atölye sonunda satış ofisinde bulunan tüm kadınlara kaligrafi yazı çalışması hediye edildi.