Haberler

Atakent’de Yaşam Miks’le Canlanıyor.

Uzun yıllardır gelişimine devam eden ve şehir planlamasına en uygun şekilde kentleşen Halkalı Atakent Bölgesi’nde konumlanmış Dumankaya Miks projesinin teslimleri başladı. Avrupa yakasının yaşam standardı en yüksek bölgelerinden biri haline gelen değeri her gün daha fazla artan lokasyonda göze çarpan Dumankaya Miks daire sahipleri evlerine kavuşmanın heyecanını yaşıyor.

Dairelerini aileleriyle birlikte teslim sakinler projeyi seçerken lokasyonla Dumankaya kalitesinin birleşmesinin büyük rol oynadığına dikkat çekerken yatırım amaçlı olarak da önemini vurguladı. Yaklaşık 1 ay sürecek olan ve toplamda 568 daire dairenin sahibiyle buluşacağı teslimlerde 180 daire yabancı uyruklu vatandaşlara teslim edilecek.

Bünyesinde kafe, restoran, gross market, giyim tekstil ve sağlık alanlarına kadar birçok mağaza tipinin bulunduğu projede toplamda 72 adet ticari alan bulunuyor. Emlak Konut - Dumankaya işbirliği ile yükselen Dumankaya Miks Projesinin TEM’in hemen yanı başında olan stratejik konumu ve Türkiye’nin ilk Temapark’ına komşu olması, ayrıca 544 yatak kapasiteli Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Olimpiyat Stadı, Masko Mobilyacılar Çarşısı, İkitelli Organize Sanayi, İstoç ile Yeşilköy Atatürk Havalimanı gibi yerlere yakın konumda oluşu, yatırım değerini en üst seviyelere taşıyor.