Haberler

Dumankaya Projelerinde Faizler Sabitlendi

Gayrimenkul sektöründe müşteri beklentilerine odaklı çalışmaları ile öne çıkan Dumankaya İnşaat, Ağustos ayında müşterilerine cazip bir teklif sunuyor. Dumankaya.com sitesi üzerinden Ritim İstanbul, hi-fit ve Flex Office projelerinde geçerli olmak üzere hayata geçirilen kampanyada 60 ay %0,40, 120 ay %0,74 faiz, sıfır peşinat, peşinat konut tesliminde ve dosya masrafsız ve faizsiz 40 aya varan sabit taksit imkânları bulunuyor.

Kampanya kapsamında Ritim İstanbul’da 3+1 daire 844 bin TL, hi-fit projesinde 2+1 daire 432 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Kaliteli bir hizmet anlayışı ile yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinen bir kuruluş olarak Ağustos ayında da müşterilerini memnun edecek bir kampanya hazırladıklarını belirten Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya şunları söyledi. “Her aşamada mutlu ev sahipleri ilkesini benimsemiş bir firma olarak Ağustos ayında da müşterilerimize özel bir kampanyayı hayata geçirdik. Dumankaya.com web sitesi üzerinden gerçekleştireceğimiz kampanyada mimarisi, sosyal olanakları, lokasyonu ile her biri seçkin birer marka olan projelerimizde avantajlı satışlara Ağustos ayında da devam ediyoruz.”