Haberler

Kurtköy’ün Yeni İş Ve Yaşam Merkezi’nde Teslimler Tamamlandı

Dumankaya İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği home office projesi Dumankaya Flex Kurtköy’de daire teslimleri tamamlandı. En ileri teknolojik alt yapıya sahip olmasının yanı sıra çevreye duyarlı bir yaşam alanı imkanı sunan Dumankaya Kurtköy Flex, doğal kaynakları koruyan, enerji tüketiminde maksimum tasarruf sağlayan ekolojik bir iş ve yaşam merkezi olacak. Sunduğu geniş sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştirecek projede toplamda 376 adet home office bulunuyor. Flex Kurtköy’ün teslimi ile birlikte Dumankaya inşaat bu sene toplamda 924 daire teslimi gerçekleştirmiş oldu.

Dumankaya Flex Kurtköy ‘de ev konforunda çalışma olanağı Dumankaya Flex Kurtköy projesinde, ev rahatlığı ve konforu korunurken en üst düzey teknolojik alt yapı ve kapalı devre iletişim platformu ile hava durumundan trafiğe, site içi duyurulardan Dumankaya haberlerine kadar her türlü konuda bilgi edinilebiliyor. Projenin içerisinde yer alan toplantı salonları, lobi hizmetleri, fitness salonu, çocuk oyun alanı, alışveriş birimleri, teras bahçeleri, kademeli yansıma havuzları gibi sunduğu sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştirecek. Sabiha Gökçen Havalimanı, Formula 1 pisti, beş yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, eğitim kampüsleri ve sağlık kuruluşlarına olan yakınlığı ile bölgenin en hızlı gelişen ticari merkezlerinden birisi olmaya aday.

Çevreci Dumankaya Flex Kurtköy Dumankaya Flex Kurtköy, uluslararası normlarda çevreyi ve doğal kaynakları koruyup gözeten anlayışla yeşil bir dünyayı selamlayan yeni bir yaşamı hedefliyor. Flex her türlü alt yapısı ve mimari özellikleriyle Leed sertifikasına aday bir proje olarak farklılaşıyor. Bu özelliği ile Dumankaya Flex Kurtköy’de ısı ve ses yalıtımıyla daha az maliyet, daha az karbon salınımı, yeşil çatı uygulamasıyla yağmur suyundan yararlanma, atık sisteminin yükünü hafifletme, bölge florasından oluşturulan yeşil katmanlarla oksijen üretimi ve sera etkisi oluşturan yansımaları en aza indirgeme gibi birçok konuda çevreye daha duyarlı bir yaşam alanı hedefleniyor.