Haberler

GfK Marka Bilinirlik Araştırması’na Göre İlk Akla Gelen 2 Markadan Biriyiz!

GfK Türkiye’nin 2006 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Marka İmaj ve Konut Satın Alma Davranışları Araştırması'nın 2012 sonuçları belli oldu. Yarım asırlık tecrübemiz, güçlü işbirliklerimiz ve tüketici odaklı yaklaşımımız ile GfK Marka Bilinirlik Araştırması sonuçlarına göre marka cazibesinde ve spontan bilinirlikte akla gelen ilk 2 markadan biri olduk.

12 Kasım -16 Aralık 2012 tarihleri arasında yapılan araştırma önümüzdeki 2 yıl içinde İstanbul’da yeni bir konut satın almayı düşünen karar verici kişiler ile gerçekleştirildi. Yüz yüze anket tekniği ile yapılan araştırma, marka bilinirliğinden konut satın alma davranışlarına, yeni bir konut için tercih edilen semtlerden ödeme ve teslim konularına kadar geniş bir çerçeveyi kapsıyor.

GfK Türkiye'nin yaptığı Marka İmaj ve Konut Satın Alma Davranışları Araştırması sonuçları, konut geliştirmenin yanı sıra sunulan hizmetlerde de farklılaşmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Biz de bu vizyondan hareketle, bugüne kadar sunduğumuz tüm hizmetleri geliştirerek ve farklılaştırarak görülmemiş kalitede müşteri odaklı bir hizmet anlayışını sizlerin beğenisine sunmaya devam edeceğiz.