Haberler

RİTİM İSTANBUL TESLİM FESTİVALİ BAŞLIYOR

Dumankaya ve Al Mazaya’nın, İstanbul’un yatırım geri dönüşü en yüksek bölgelerinden Maltepe’de konut, business center, eğlence ve alışveriş seçeneklerini bir arada sunan karma projesi Ritim İstanbul’da teslimler başlıyor. Bölgeye birçok yenilik katan proje teslim festivaliyle de ön plana çıkıyor.

Maltepe’nin en büyük, karma projesi olarak Dumankaya ve Al Mazaya işbirliğinde hayata geçirilen gayrimenkul projesi Ritim İstanbul’da 31 Mayıs’ta gerçekleştirilecek teslimatlar öncesinde “İstanbul Ritmine Kavuşuyor” etkinlikleri düzenleniyor.

28 Mayıs’ta proje alanında gerçekleştirilecek ışık gösterisi ile başlayacak etkinlikler teslimin başladığı 31 Mayıs haftası boyunca devam edecek. Ritim İstanbul’un eşsiz atmosferinde gerçekleştirilecek organizasyon, ışık gösterisi ile birlikte 3 Haziran’da Burhan Öçal’ın zengin repertuvarı ve başarılı sahne performansıyla, adeta bir müzik festivaline dönüşecek.

Dumankaya tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen Dumankaya Spor Festivali’nin Ritim İstanbul'daki kupa töreni de “İstanbul Ritmine Kavuşuyor” etkinliklerini renklendirecek. 4 Haziran'daki kupa töreninde Murat Dalkılıç, Dumankayalılar için sahne alacak. Etkinlikler, 5 Haziran'da Bağdat Caddesi'nde yapılacak ritim gösterisi ile son bulacak.Teslim süresince yapılan şovlar, etkinlikler ve farklı gösterilerle festival havasında geçmesi planlanan teslim etkinlikleri Dumankaya ve Al Mazaya üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşecek.

İstanbul’un gelişen akslarının tam merkezinde

İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe’nin en merkezi yerinde karma bir proje olarak hayata geçen Dumankaya Ritim İstanbul, modern mimari ve estetiğin en yeni yorumunu sergileyen bir siluete sahip.

Maltepe E-5 karayolu üzerinde yükselen proje mevcut ve gelecekteki ulaşım olanakları açısından da çok önemli bir noktada yer alıyor. E-5, Sahilyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na doğrudan ve hızlı ulaşım sağlayan proje, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan gelişim akslarının merkezinde yer alması özelliği ile her açıdan gerçek bir yaşam alanı.