Haberler

 

 Haberler2

 
Ad
Eylül,26 2016

KAMUOYU DUYURUSU

23/09/2016 tarihli mahkeme kararıyla TMSF şirketimize kayyım olarak atanmıştır. Dumankaya Grubu faaiyetlerine TMSF yetkililerinden oluşan yönetim kurulu ile devam edecektir.

Ağustos,1 2016

DUMANKAYA, GYODER’İN BAŞLATTIĞI KONUT KAMPANYASINA DÂHİL OLDU

Dumankaya İnşaat, ülkemizde yaşanan olayların inşaat sektörü üzerinde oluşturabileceği olumsuz sonuçlarını en aza indirmek için GYODER’in başlattığı konut kampanyasına dâhil oldu.

Temmuz,19 2016

TEK VATAN TEK YÜREK

TEK VATAN TEK YÜREK

Temmuz,15 2016

DUMANKAYA, MADDİ VE MANEVİ TÜM DEĞERİNİ PAYLAŞIYOR

Dumankaya, 2014 yılında yüksek oranda ödediği vergi ile İstanbul Ticaret Odası tarafından takdir beratına layık görüldü.

Mayıs,30 2016

RİTİM İSTANBUL TESLİM FESTİVALİ BAŞLADI

Etkinlikler, 28 Mayıs Cumartesi günü Dumankaya Horizon’da “Gürkan Şef ile Barbekü Partisi” ile başladı.

Mayıs,27 2016

RİTİM İSTANBUL TESLİM FESTİVALİ BAŞLIYOR

Dumankaya ve Al Mazaya’nın, İstanbul’un yatırım geri dönüşü en yüksek bölgelerinden Maltepe’de konut, business center, eğlence ve alışveriş seçeneklerini bir arada sunan karma projesi Ritim İstanbul’da teslimler başlıyor.

Nisan,25 2016

KAMUOYU AÇIKLAMASI

Reysaş GYO A.Ş. tarafından 22.04.2016 tarihinde aşağıdaki detayda KAP'a yapılan tek kelimesi bile dogru olmayan,

Nisan,22 2016

BASIN AÇIKLAMASI

Basın yayın organlarında yer aldığı üzere, 18 Nisan 2016 Pazartesi günü Mali Şube Müdürlüğü’ne davet edilmeleriyle başlayan sürecin devamında, Yönetim Kurulu Üyelerimiz bugün itibariyle serbest bırakılmışlardır.

Nisan,21 2016

DUMANKAYA HORİZON’DA TESLİMLER TAMAMLANDI.

Dumankaya Horizon’da teslimler başladı; Dumankaya İnşaat bu yıl, 1294 daireyi sahipleri ile buluşturdu.

Nisan,18 2016

Basın Açıklaması

Basın yayın organlarında yer aldığı gibi, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, 18 Nisan 2016 Pazartesi sabahı bilgilerine başvurulmak üzere Mali Şube Müdürlüğü’ne davet edilmişlerdir.

Mart,7 2016

DUMANKAYA'DA HAFTA SONU MESAİSİ YOĞUN GEÇİYOR

Deneyim paylaşımının önemine inanan bir yönetim anlayışı ile yola devam eden Dumankaya İnşaat, bu kapsamda hafta sonu gerçekleştirdiği farklı organizasyonlarla insanların zihinlerinde ve kalplerinde yer alan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ocak,19 2016

DUMANKAYA İNŞAAT “EN BEĞENİLEN” OLMAYA DEVAM EDİYOR

Bilinirlik ve Marka Algı Araştırması'nın Nielsen tarafından hazırlanan 2015 sonuçlarına göre Dumankaya, tüketici beğeni oranını 2014’e göre yükselterek yine açık ara en beğenilen inşaat şirketi oldu, spontan bilinirlikte ise akla gelen ilk iki inşaat şirketinden biri oldu.

Ocak,14 2016

DUMANKAYA 2015’TEKİ BAŞARILARI İLE 2016’YA HAZIRLANIYOR

Gayrimenkul sektörünün cirosunu en çok artıran şirketi Dumankaya,yeni ciro hedefi 750 milyon TL.

Ocak,11 2016

DUMANKAYA ÖDÜLLERİ TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR

Marketing Türkiye ve Akademetre’nin düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” bu yıl da sahiplerine dün akşam düzenlenen renkli bir tören eşliğinde takdim edildi.

Aralık,17 2015

DUMANKAYA’NIN FİNANSAL BAŞARISINA CAPİTAL’DEN ÖDÜL

Capital Dergisi’nin Ağustos 2015 sayısında yayımladığı “Capital 500-Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” araştırmasının sonuçlarına göre; Farklı kategorilerde ödüllerin verildiği tören, 16 Aralık akşamı Shangri-La Bosphorus Hotel’de düzenlendi.

Aralık,8 2015

DUMANKAYA’DAN SON DAKİKA GOLÜ

Alışverişten ev yaşamına, spordan iş hayatına İstanbul’un sürekli yükselen ritmini yaşatan Ritim İstanbul’un en prestijli son etabı satışa açıldı.

Kasım,2 2015

Uğur Dumankaya: “Barış ve Ekonomik İstikrar Önceliğimiz Olmalı”

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, genel seçim sonuçlarının ardından bir değerlendirme yaptı. Dumankaya, ekonomik istikrarın sürmesini en büyük beklentileri olduğunu vurgulayarak şunları söyledi

Ekim,30 2015

GALATASARAY VE DUMANKAYA’DAN SPONSORLUK ANLAŞMASI

Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Ekim,12 2015

DUMANKAYA, FORBES DERGİSİNİN EN ÇOK KAZANDIRANLARI ARASINDA

Dumankaya İnşaat’ın İstanbul’un yıldızı parlayan bölgelerinde hayata geçirdiği, yatırım dönüşü hızlı ve yüksek projeleri, Forbes’un hazırladığı ‘En yüksek getiri potansiyeline sahip 50 proje’ listesinde yer aldı.

Ekim,12 2015

DUMANKAYA’DAN “SIFIR ZAHMETLİ” KAMPANYA

Dumankaya İnşaat, yeni kampanyasında Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projelerinde sunacağı fırsatlar ile ev sahibi olmayı zahmetsiz bir hale getiriyor.

Eylül,21 2015

DUMANKAYA SÜPER MARKA ALGISINI SUPERBRANDS ÖDÜLÜ İLE TESCİLLEDİ

Türkiye’de 10 yıldır gerçekleştirilen Superbrands Türkiye’nin 2014 listesine giren markalara ödülleri dün akşam, renkli bir tören eliğinde takdim edildi.

Eylül,14 2015

DUMANKAYA’DAN DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR FİNANSMAN MODELİ: “FİFTİ-FİFTİ”

Türkiye'de yatırım geri dönüşü en yüksek, en hızlı gayrimenkul projelerini gerçekleştiren ve geçtiğimiz yıl alanında en beğenilen marka olma gururunu yaşayan Dumankaya, benzersiz satın alma modeli “Fifti- Fifti” ile yepyeni bir finansman modelini hayata geçiriyor.

Eylül,10 2015

BARIŞ DUMANKAYA: “CITYSCAPE’TEKİ BAŞARI SKALAMIZ HER SENE ARTIYOR”

Türkiye gayrimenkul sektörünün köklü firmalarından Dumankaya İnşaat, küresel ve bölgesel gayrimenkul yatırımcıları için önemli fırsatlar sunan Dubai Cityscape fuarında projelerini görücüye çıkardı.

Ağustos,18 2015

Dumankaya Yatırım Geri Dönüşü Yüksek Projeleri İle Dubai'de

Türkiye gayrimenkul sektörünün köklü firmalarından Dumankaya İnşaat, küresel ve bölgesel gayrimenkul yatırımcıları için önemli fırsatlar sunan Dubai Cityscape fuarında projelerini görücüye çıkarıyor.

Ağustos,2 2015

Dumankaya Devler Liginde

Dumankaya İnşaat, ülkemizdeki en büyük şirketlerin belirlendiği Fortune 500 Türkiye listesinde 224. sırada yer alıyor.

Ağustos,1 2015

Dumankaya İnşaat 2014 Yılının Süper Markaları Arasında Yer Aldı

Dumankaya İnşaat, yılın en iyi markalarına verilen 2014 Superbrands Ödülü'nün sahibi oldu.

Ağustos,4 2015

Dumankaya İnşaat Cirosunu En Çok Arttıran 3. Firma

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, karlılık odaklı 2014 yılı finansal bilgileri ile Capital 500 listesi’nde “Cirosunu En Çok Arttıran İlk 25 Şirket” kategorisinde 3. oldu.

Ağustos,4 2015

Dumankaya Projelerinde Faizler Sabitlendi

Dumankaya İnşaat’ın Ritim İstanbul, hi-fit ve Flex Office projelerinde Ağustos ayı boyunca geçerli olacak kampanyada 'Sabit Faiz' avantajlı kredi fırsatı sunuluyor.

Ağustos,3 2015

Atakent’de Yaşam Miks’le Canlanıyor.

Dumankaya Miks projesinin teslimleri başladı. Avrupa yakasının yaşam standardı en yüksek bölgelerinden biri haline gelen değeri her gün daha fazla artan lokasyonda göze çarpan Dumankaya Miks daire sahipleri evlerine kavuşmanın heyecanını yaşıyor.

Temmuz,6 2015

Uğur Dumankaya;Dumankaya'nın Gelecek Vizyonu Gençlerden İlham Alıyor

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, yenilikçi ve vizyoner duruşunu katılım gösterdiği üniversite ve iş adamları dernekleri toplantılarında gençlerden aldığı ilham ile geleceğe taşıyor.

Haziran,26 2015

Dumankaya'nın Geleneksel Ramazan Kampanyası

Dumankaya İnşaat, uygun taksit seçenekli geleneksel Ramazan kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere hayallerine kavuşma fırsatı sunuyor.

Mayıs,25 2015

Türkiye Seçimini Yaptı!

Kente kimlik katan ve modern şehir hayatının gerekliliklerini karşılayacak yaşam biçimlerini müşterilerinin beğenisine sunan Dumankaya İnşaat, oturumculara eşsiz bir konfor imkânı sunarken yatırımcılar için de kazandıran projeler hayata geçirmeye devam ediyor.

Mayıs,12 2015

Ritim Kuveyt'te Görücüye Çıktı

Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul geliştiricilerinden Al Mazaya, Kuvey’te gerçekleştirdiği basın toplantısında Ritim İstanbul projesinin lansmanını yaptı ve Dumankaya İnşaat ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin detaylarını paylaştı.

Nisan,27 2015

Maratonda Dumankaya Rüzgarı

Dünya çapında düzenlenen İstanbul Yarı Maratonu’nda bu sene Dumankaya kurumsal yarışa imza attı.

Nisan,8 2015

Dumankaya'dan Yeni Nesil Bir Çalışma Ortamı Flex Office Bahçeşehir

Dumankaya, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği yeni yaşam merkezinde klasik iş ortamı anlayışını tamamen ortadan kaldırıyor ve daire sahiplerinin evlerinden ayrılmadan iş hayatının günlük trendleri ve ihtiyaçlarını karşılayacağı yepyeni ve konforlu bir anlayışı hayata geçiriyor.

Mart,19 2015

Yeryüzünün Renklerine Dumankaya Jesti

Mart ayının ilk Pazar günü gerçekleşen Kadınlar Günü’nde Dumankaya yine çalışanlarını unutmadı.

Şubat,19 2015

Dumankaya Al Mazaya İşbirliğinde İlk Proje Adalara Karşı Yükseliyor.

Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından Dumankaya İnşaat ve Ortadoğu’nun güçlü gayrimenkul geliştiricisi Al Mazaya Holding ilk imzayı atıyor.

Şubat,16 2015

2015’de Yine Çok Kazandıracak Bir Adres Geliyor

Dumankaya, çok kazandıran Adres projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Ocak,16 2015

GfK'ya Göre Dumankaya En Beğenilen İnşaat Şirketi

Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat adına GfK tarafından dokuz yıldan bu yana düzenli olarak yapılan Marka ...

Aralık,12 2014

Uğur Dumankaya’nın Rant Vergisi Yorumu

Kentsel ve yaşamsal ihtiyaçlar, sermaye birikim sürecinde önemli bir araç haline dönüşen toprağın, kar alanı haline gelmesini sağladı.

Aralık,8 2014

Dumankaya’da herkes için bir “D Planı” mevcut

Dumankaya İnşaat, hem finansal hem de yaşam kalitesini artırmaya yönelik hayata geçirdiği “D Planı” seçeneklerini 8 Aralık Pazartesi günü düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıttı.

Kasım,26 2014

Dumankaya İnşaat Perakendecileri Ritim İstanbul İle Buluşturuyor

Dumankaya İnşaat, küresel ve bölgesel perakende yatırımcıları için önemli fırsatlar sunan perakende fuarında Dumankaya Ritim İstanbul projesinin tanıtımını gerçekleştiriyor.

Kasım,12 2014

Dumankaya Flex Kurtköy:Daha Yeşil Bir Dünya için Yükselen Proje

Sektörde öncü atılımları gerçekleştiren Dumankaya İnşaat’ın hayata geçirdiği Dumankaya Flex Kurtköy projesi, Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik sertifikası (LEED) almaya hak kazandı.

Ekim,1 2014

Dumankaya Ailesi Spor Şöleni’nin Final Gecesinde Gülşen Konseri İle Bir Araya Geldi

Dumankaya Ailesi arasındaki iletişimi güçlendirmek ve sıkı ilişkiler kurulması adına 2. Dumankaya Spor Şöleni organizasyonunu düzenledi.

Eylül,24 2014

Dumankaya Çocukları Ritim İstanbul Satış Ofisi’nde Eğlenceye Doydu

Dumankaya İnşaat, okulların açılması öncesinde çocukların motivasyonunu artırmak ve eğlenceli bir hafta sonu geçirmeleri amacıyla “Okula Dönüş” etkinliğini gerçekleştirdi.

Eylül,3 2014

Adres Natura Ev Sahipleri Daireleriyle Buluşuyor

İstanbul Anadolu Yakası'nda son yıllarda büyük gelişme gösteren cazibe merkezlerinden biri konumuna

Eylül,3 2014

2014 Dumankaya Spor Şöleni Başladı

Tüm Dumankaya projelerinde yaşayan daire sahiplerinin birbirlerini tanımaları ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen 2014 yılı Dumankaya Spor Şöleni

Temmuz,22 2014

Dumankaya Mozaik: Dumankaya İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçireceği yeni konut projesi...

Dumankaya İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçireceği yeni projesinde ayrı mimari yaklaşımlarla, birbirinden farklı renkleri, zıtlıkları, dokuları ve materyalleri bütün olarak bir arada sunuyor.

Temmuz,8 2014

Sancaktepe Projesinin Ön Satışları Başladı!

Anadolu Yakasındaki yatırımlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanan Dumankaya İnşaat’ın Sancaktepe’de gerçekleştireceği yeni projesine 7 bin ön başvuru geldi.

Haziran,9 2014

Dumankaya Adil Tavrıyla Ödüle Layık Görüldü

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER) desteklediği

Mayıs,30 2014

Dumankaya Tanıtım Filmi

Kurulduğu 1963 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Dumankaya İnşaat

Mayıs,28 2014

Al Mazaya ve Dumankaya İnşaat İşbirliği

Türkiye’nin en önemli gayrimenkul geliştiricilerinden Dumankaya İnşaat, Ortadoğu’nun güçlü gayrimenkul geliştiricisi Al Mazaya Holding ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Nisan,29 2014

Dumankaya hi-Fit Görücüye Çıktı!

Dumankaya İnşaat, Türkiye’de ilk kez “Evin Fit Hali” konseptiyle hayata geçirdiği “Dumankaya hi-Fit” projesini basın toplantısı eşliğinde tanıttı.

Nisan,23 2014

23 Nisan'da Dumankaya Toyota'dan Geleceğe Yeşil Bir Adım

Dumankaya , “Toyota Çevre ve Yenilikçi Fikirler” projesi kapsamında Kıraç okulları işbirliği ile “Karbon Salınımını Azalt Geleceğe El Uzat” isimli sürdürülebilir ulaşım projesini gerçekleştirdi.

Mart,13 2014

Dumankaya İnşaat Türkiye'nin En itibarlı Şirketleri Arasında

Türkiye İtibar Endeksi son üç yılın sonuçlarıyla sıralanan başarı belgeleri İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde hazırlanan bir törenle sahiplerini buldu.

Şubat,27 2014

Dumankaya Toyota Çevre için Öğrencilerle Buluştu

Dumankaya Toyota “Sürdürülebilir Ulaşım” projesi için Özel Kıraç Okulları’yla buluştu.

Şubat,17 2014

GfK Marka Bilinirlik Araştırması’na Göre Başarılı Marka Konumlandırmasında Dumankaya İnşaat 1 Numara

Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat adına GfK tarafından sekiz yıldan beri düzenli olarak yapılan Marka Bilinirliği Araştırması sonuçlarına göre marka konumlandırmasında en başarılı marka Dumankaya İnşaat oldu.

Ocak,24 2014

Villa Gizli Bahçe Tanıtımı Basın Toplantısı ile Yapıldı

Dumankaya İnşaat, Villa Gizli Bahçe projesinin tanıtımını kahvaltı eşliğinde bir basın toplantısıyla gerçekleştirdi.

Ocak,20 2014

Uğur Dumankaya: “Sektörün dinamikleri değişiyor”

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya 2014’ün ilk günlerinde her daim hareketli olan inşaat...

Aralık,24 2013

Dumankaya’dan Geleneksel Çarşı Kültürüne Destek!

İstanbul Anadolu Yakası'nın en büyük geleneksel çarşısı "Pendik Çatısız Çarşı", 21-31 Aralık tarihleri arasında...

Aralık,18 2013

Dumankaya İnşaat, MAPIC Fuarı'nda Görücüye Çıktı

Dumankaya İnşaat, bu yıl 13–15 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Cannes Kenti’nde düzenlenen...

Ekim,24 2013

CAPİTAL 500 TÜRKİYE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

23 Ekim Çarşamba akşamı Conrad Otel’de, Capital 500 Türkiye Gala gecesi yapıldı...

Ekim,21 2013

Dumankaya İkon Dünyanın En İyi 10 Gökdeleni Arasında Yer Aldı

Yüksek binalar ve ikonik yapılar hakkında küresel bir veri sağlayıcısı olan Emporis’in her yıl düzenlediği...

Ekim,8 2013

Türkiye’nin Lider Gayrimenkul Geliştiricisi Dumankaya Dubai Cityscape’de Yatirimcilarla Buluştu.

Türkiye gayrimenkul sektörünün köklü firmalarından Dumankaya İnşaat, küresel ve bölgesel gayrimenkul...

Eylül,30 2013

Kurtköy’ün Yeni İş Ve Yaşam Merkezi’nde Teslimler Tamamlandı

Dumankaya İnşaat’ın, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek semtlerinden Kurtköy’de yer alan...

Ağustos,7 2013

Dumankaya İnşaat Capital 500 Listesi’nde Cirosunu En Çok Arttıran 3. Firma Oldu

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, karlılık odaklı 2012 yılı...

Temmuz,31 2013

Dumankaya İnşaat, Türk Telekom ve Zet Teknoloji “akıllı ev” Konsepti ile Yeni Bir Sayfa Açıyor.

Temmuz,15 2013

Dumankaya İnşaat Fortune 500 Listesi’nde En Hızlı Yükselen 5 Firma Arasında

Temmuz,15 2013

Athletic-O'dan Çocuklara Özel Yaz Okulu

Haziran,18 2013

Stil Sahibi Özgün Mimari, Ayrıcalıklı Yaşam Alanı: Dumankaya Horizon

Haziran,18 2013

Instragram Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

www.facebook.com/dumankaya adresi üzerinden 10 Nisan - 09 Mayıs tarihleri arasında #istanbulunritmi konulu yarışma sonlandı.

Mayıs,28 2013

Kurtköy’ün Kalbi "Dumankaya Cadde"de Daire Teslimleri Başladı

Dumankaya İnşaat’ın, Kurtköy’de yer alan “Dumankaya Cadde ” projesinde daire teslimleri başladı.

Nisan,11 2013

Dumankaya İstanbul’un Ritmini Instagram’da Belirliyor

Dumankaya İnşaat’ın Facebook takipçileri, İstanbul’un ritmini Instagram’da resmedecek. Instagram’da...

Mart,21 2013

GfK Marka Bilinirlik Araştırması’na Göre İlk Akla Gelen 2 Markadan Biriyiz!

GfK Türkiye’nin 2006 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Marka İmaj ve Konut Satın Alma Davranışları...

Mart,4 2013

Dumankaya Projeleri Ve Dumankaya Akıllı Ev Sistemleri IQ, İVİAD Üyesi İş Adamlarına Tanıtıldı

Şubat,26 2013

Dumankaya Horizon, 10 Seçkin Aileyi Ufka Çağırıyor

Yarım asırlık bir şirket olmanın deneyimini yanımıza alarak Kartal sahilinde...

Şubat,19 2013

Dumankaya İnşaat, Daire Teslimlerinde Hız Kesmiyor

Türkiye’nin en köklü gayrimenkul geliştirici firmalarından Dumankaya İnşaat...

Ocak,30 2013

Halit Dumankaya Avrasya İşadamları Derneği Etkinliğine Katıldı

Dumankaya Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Sayın Halit Dumankaya...

Ocak,4 2013

Konutta KDV hesaplanma şekli ve oranları değişti!

1 Ocak 2013 tarihinde resmi gazetede yayımlanan bildiriyle, konutta KDV hesaplanma şekli ve oranı değişmiştir.

Aralık,31 2012

Yaklaşık 50 yıldır her aşamada mutlu ev sahipleri için çalışıyoruz

Yaklaşık 50 yıldır her aşamada mutlu ev sahipleri için çalışıyoruz,

Ağustos,31 2009

Konut Sektöründe Çıta Dumankaya İKON ile Yükseliyor!

İstanbul’un ilk üçüz kulesi olma özelliği taşıyan Dumankaya İKON, 149 metrelik yüksekliği ile Avrupa Kültür...

Temmuz,13 2009

Dumankaya Adres, “Adres Botanik” ile Büyümeye Devam Ediyor!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, 12 Temmuz 2009 Pazar günü...

Haziran,10 2009

Dumankaya, İstanbul’a yeni bir ‘İKON’ armağan ediyor!

Dumankaya’nın Göztepe’de gerçekleştireceği yeni rezidans projesi Dumankaya İKON...

Haziran,3 2009

Dumankaya, İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı’ndaydı!

GYODER tarafından 3-4 Haziran’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve Dumankaya İnşaat’ın...

Mayıs,22 2009

Dumankaya, Adres 3 ile 39 bin TL’den...

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın yoğun talep...

Mayıs,12 2009

Halit Dumankaya “Ekonomi Zirvesi 2009”da

İstanbul Üniversitesi İktisat Kulübü tarafından organize edilen ve bu yıl yedincisi düzenlenen “Ekonomi Zirvesi 2009” da...

Mayıs,4 2009

Şehrin Yeni İKON’unda Tanıtım Günleri Başlıyor!

umankaya'nın yeni rezidans projesi Dumankaya İKON, 149 metrelik üçüz kuleleri ve benzersiz mimarisiyle...

Nisan,3 2009

“Yastık Altı Birikimler” Dumankaya Adres ile Yatırıma Dönüştü!

Ev hanımlarının geleneksel birikim şekli “yastık altı” Dumankaya Adres projesiyle yatırıma dönüştü.

Nisan,6 2009

Dumankaya Flex’in Satışları Tamamlanmak Üzere!

İstanbul’un en gözde semti Ataşehir’de home office konseptiyle geliştirilen yeni Dumankaya projesi Flex’in...

Mart,24 2009

Adres’te satışlar %95'e ulaştı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın “Adres” projesi yoğun talep...

Mart,4 2009

Fiyatlar "Adres"e Teslim

Dumankaya'nın İnşaat Sektörüne Cesaret Veren Projesi “Adres” 280 Yeni Konut ile Büyüyor

Aralık,24 2008

Akdeniz Evleri'nde daire teslimleri başladı!

Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’ misyonuyla 45 yıldır gayrimenkul sektöründe...

Aralık,30 2008

Adres Projesi'nin Satışları Tamamlandı!

Ön satışlarına 4 Aralık Perşembe günü başlanan Adres projesinde satışlar çok kısa bir süre içerisinde tamamlandı.

Aralık,23 2008

Adres Projesi'nde Büyük Başarı...

Dumankaya’nın dönemin şartlarına uygun olarak oluşturduğu Adres projesi çok yoğun bir taleple karşılaştı.

Aralık,3 2008

Dumankaya'da Haberler İyi!

Ritz Carlton Otel'inde gerçekleştirilen ve basın tarafından yoğun ilgi gösterilen toplantıya katılan...

Aralık,15 2008

“ADRES” Büyük İlgi Görüyor!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın yeni projesi “Adres” büyük ilgi görüyor.

Aralık,5 2008

Adres’e Çok Yoğun İlgi!

Dumankaya’nın dönemin şartlarına uygun olarak oluşturduğu Adres projesi yoğun ilgi gördü.

Kasım,3 2008

Dumankaya’dan Konut Sahibi Olmanın Tam Zamanı!

“Ulaşılabilir fiyatlara kazandıran projeler” üreten Dumankaya, İstanbul Anadolu yakasında...

Kasım,17 2008

Konsept İstanbul’da örnek daire açıldı!

Dumankaya’nın Kurtköy’de yapımına hızla devam ettiği Konsept İstanbul projesinde...

Kasım,10 2008

Dumankaya’dan Engelli Vatandaşlarımıza Destek!

8 Kasım Cumartesi günü Kartal’daki Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde, düzenlenen seminerde...

Aralık,6 2012

Dumankaya, 16. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi'nde yer aldı!

Dumankaya İnşaat, PERYÖN Ulusal İnsan Yönetimi Kongre’sine katıldı.