Grup Şirketleri

Türkiye’nin güçlü gruplarından Dumankaya, başta inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Genç ve hızla büyüyen bir nüfusa sahip olan ülkemizde çağdaş konutlar üreten Dumankaya, önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Dumankaya İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

Dumankaya Grubu'nun nüvesini oluşturan Dumankaya İnşaat, 50 yllık geçmişiyle yapı sektörünün en deneyimli kuruluşlarından biridir.

 

Dumankaya Pusula

Konut Satış Sözleşmesi'nin yapılmasıyla başlayan Dumankaya Pusula hizmetleri teknik destekten danışmanlığa, site yönetiminden abonelik işlemlerine kadar çok geniş bir yelpaze içinde sunulmaktadır.

www.dumankayapusula.com

 

Dumankaya Toyota

1991 yılından beri Toyota’nın İstanbul’daki en büyük satış, servis ve yedek parça merkezlerinden biri olarak hizmet vermektedir.

www.dumankayatoyota.com

 

Athletic-O

Athletic-O Sports Club, farklı iç mekan tasarımları, zenginleştirilmiş ses ve ışık sistemi ile üyelerine 7 gün farklı müzik konsepti sunan stüdyolarıyla, fitness dünyasına farklı bir boyut getirmeyi hedefleyen, egzersiz ile eğlence ve müziğin ayrılmaz olduğunu savunan, yeni nesil bir sağlık kulübüdür. Üyelerine eğlenirken hedeflerine ulaşmaları için bir çok imkan sunan
Athletic-O Sports Club, bir Dumankaya markasıdır.

www.athletic-o.com

 
 

Uniplast Plastik Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.

Pendik’te bulunan modern tesislerinde en son teknoloji ile PVC kapı ve pencere sistemlerinin üretimini ve ihracatını yapmaktadır.

www.uniplast.com.tr

 

Dumankaya Filo

1963'den beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Dumankaya Grubu imajını kiralama sektörüne de yansıtarak, Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli hizmet veren kiralama şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Dumankaya Filo Kiralama, bir Dumankaya Kuruluşudur.

www.dumankayafilo.com

 

Dumankaya Sigorta Acenteliği Ltd. Şti.

Kurumsal ve bireysel sigorta ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılamak için Sigorta sektörünün önde gelen sigorta şirketleri ve tecrübeli birikimiyle  1991 yılından beri hizmet vermektedir.


www.dumankayasigorta.com