Sponsorluklar

Uğur Dumankaya: "Sektörde sağlıklı bir rekabet ancak kanunlarda yapılacak düzenlemelerle mümkündür"

GYODER tarafından 17-18 Mayıs 2011’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve Dumankaya İnşaat’ın sponsorları arasında bulunduğu İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı’nda Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya konuşmacı olarak yer aldı.

Umut Armağanları’na Dumankaya Desteği Sürüyor

Desteklediği projelerle topluma karşı duyduğu sorumluluklarını yerine getirmeye devam eden Dumankaya, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Umut Armağanları adlı projeye ikinci kez sponsor oluyor.

Dumankaya, "Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2010"a Sponsor Oldu

Bu yıl onuncusu düzenlenen Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’nin Resmi Sponsorları arasında yer alan Dumankaya İnşaat zirvede 3 Boyutlu Tanıtım Filmlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Ali Dumankaya: "Markalı Konut Hem Kazanıyor Hem de Kazandırıyor"

Sponsorları arasında yer aldığımız Konut Konferansı 2010, 21 Ekim Perşembe günü gerçekleştirildi. Fulya’daki Yapı Endüstri Merkezi’nde düzenlenen konferansta Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ali Dumankaya “Markalaşan Konut Kazanıyor” adlı panelde konuşmacı olarak yer aldı.

"Milyonlarca İnsanın Hayatını İlgilendiren Bir Sektöre Giriş Bu Kadar Kolay Olmamalı"

GYODER tarafından 15-17 Haziran 2010’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve Dumankaya İnşaat’ın sponsorları arasında bulunduğu İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı’nda Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya konuşmacı olarak yer aldı.

Dumankaya Profilo Alışveriş Merkezi 9. Liselerarası Tiyatro Buluşması’na Sponsor Oldu!

Gençlerin ilgi alanlarını sanata yönlendirmek amacıyla 17-28 Mayıs tarihleri arasında Dumankaya sponsorluğunda gerçekleştirilen " 9. PAM Liselerarası Tiyatro Buluşması"’nın ödülleri sahiplerine kavuştu.