Ritim İstanbul

ritimnnnnn.jpgİstanbul yeni bir ritim kazanıyor ! Dumankaya dev bir projeye daha imza atıyor.
Dumankaya Ritim İstanbul...

İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe E-5 karayolu üzerinde yükselecek olan Dumankaya Ritim İstanbul minimal estetiğin en yeni yorumunu sergileyen bir mimariye sahip olacak. Dumankaya Ritim İstanbul’da 863 adet rezidans konut, 250 adet home ofis, 114 adet ticari ofis ve 146 adet mağaza ile toplamda 1373 adet bağımsız alan yer almaktadır.
Her ihtiyaca cevap verecek yaşam alanları & daire seçenekleri
Maltepe E-5 karayolu üzerinde yükselecek ve 2 etaptan oluşacak projenin ilk etabı kapsamında 36 - 37 m2 arasında stüdyo, 60 - 72 m2 arasında 1+1, 73 - 77 m2 arasında 1,5+1, 95 - 111 m2 arasında 2+1 ve 156 - 162 m2 arasında değişen büyüklüklerde 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Toplam 176 dairenin bulunacağı ve tek bloktan oluşacak projenin ilk etabı yaklaşık 33.875 m2 inşaat alanına sahip. Ayrıca projede zemin katta 35 - 116 m2 arasında değişen 31 adet mağaza ( toplamda yaklaşık 2300 m2 ), 1. katta 42 - 121 m2 arasında değişen 33 adet ofis ( toplamda yaklaşık 2800 m2 ) bulunuyor.
Stüdyodan loft dairelere, home - officelerden cadde mağazalarına çok çeşitli alternatifler sunulacak.
Hem oturumcuya hem yatırımcıya hitap edecek detaylar
Zemin katlarda yer alacak cadde mağazaları, rezidans blokların girişlerindeki yüksek tavanlı ve son derece şık lobi alanları, kat bahçelerinin bulunduğu ara katlarda ki dinlenme alanları, sauna, jakuzi, kütüphane ve seyir terasını içinde barındıran özel kulüpler...
Cadde mağazaları, süpermarket, ofis ve bürolar, açık yüzme havuzları, Athletic-o Sports Club spor ve sağlık merkezi, auto showroom...
İçinde bulunan fuayesi, konferans salonu ve sanat galerisi ile Anadolu Yakası'nın çok önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan kültür merkezi...
Tüm bu özellikleri ile oturumcular ve yatırıcımlar için hem konum hem de sosyal yaşam anlamında cezbedici özelliklere sahip olmasıyla dikkat çekiyor Dumankaya Ritim İstanbul.
Her yere yakın bir yaşam keyfi
Maltepe E-5 karayolu üzerindeki Ritim İstanbul bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan ve yakında iki kat büyümesi planlanan Carrefour Maltepe Park AVM'ye komşu... Faaliyete geçen Kadıköy - Kartal metrosunun Maltepe durağı projenin hemen yanı başında. Kartal vapur ve deniz otobüsü iskelesi sadece 10 dakika uzaklıkta... Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakikada ulaşılıyor. Çevrede Anadolu yakasının tüm mahkemelerini bir çatı altında toplayacak olan Adliye Sarayı, Türkan Saylan Kültür Merkezi, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Titanic Business Hotel ile Maltepe Üniversitesi kampüsü gibi önemli tesisler bulunuyor.

Proje Ayrıcalıkları

 • Havaalanı

  Havaalanı

  Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika

 • Hastane

  Hastane

  Kartal Eğt. ve Arşt. Hast. , Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyya Paşa Göğüs Hastalıkları Eğt ve Arşt Hast. , Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğt. ve Arşt. Hast. , Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fatih Sultan Mehmet Eğt. ve Arşt. Hast. ve Marmara Üni. Eğt. ve Arşt. Hast. Ritim İstanbul projesine yakın olan hastanelerdir.

 • E5

  E5

  E5 Karayolu üzerinde.

 • TEM

  TEM

  4-5 km uzaklıkta

 • Sahil

  Sahil

  Sahil yoluna 2-3 dk uzaklıkta

 • AVM

  AVM

  Carrefour Maltepe Park’a komşu, Kartal Real AVM yakın çevresinde konumlanmıştır.

 • Okul

  Okul

  Maltepe Üni. , Süleyman Şah Üni. , İstanbul Şehir Üni. , Acıbadem Üni. , İstanbul Ticaret Üni. , Gedik Üni.

 • Deniz Otobüsü

  Deniz Otobüsü

  Maltepe İDO Deniz Otobüsü 2km

 • Metro

  Metro

  Kartal Kadıköy metrosuna 150 metre

 
 

 

 

 İçerik Düzenleyicisi