TEŞEKKÜRLER!

Formunuz tarafımıza iletilmiştir. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

444 7 222
Çağrı Merkezi

0216 561 01 23
Mozaik Satış Ofisi
Abdurrahman Gazi mahallesi, Gecem sokak
Sancaktepe/İstanbul
Email
info@dumankaya.com

WhatsApp : 0530 027 43 66 / Sorularınız için 08:00 - 21:00 saatleri arasında WhatsApp’tan ulaşabilirsiniz

444 7 222
Çağrı Merkezi

0216 561 01 23
Mozaik Satış Ofisi
Abdurrahman Gazi mahallesi, Gecem sokak
Sancaktepe / İstanbul
Email
info@dumankaya.com
Yol Tarifi Al

Mesafe:

Google Harita

E-5 ANKARA İSTİKAMETİNDEN GELİRKEN
E-5 Ankara istikametinden gelirken Cevizli sapağından giriş yapılır. Köprü geçildikten sonra sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.
E-5 KADIKÖY İSTİKAMETİNDEN GELİRKEN
E-5 Kadıköy istikametinden gelirken Maltepe sapağından giriş yapılır. Sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.
Tem otoyolundan nasıl gelebilirim?
TEM Kartal çıkışından çıktıktan sonra Kartal Köprüsü üzerinden Harem–İstanbul yönünde E-5‘e bağlanılır. Cevizli sapağından giriş yapılır.Köprü geçildikten sonra sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.
Sahil yolundan nasıl gelebilirim?
Kadıköy istikametinden Kartal istikametine doğru tabelalar takip edilerek Cevizli Gülsuyu çıkışından sola dönülür. Minibüs caddesine çıkana kadar düz devam edilir, ışıklardan sağa dönülür. 200 metre sonra Adliye tabelasının olduğu yöne doğru devam edilir. Carrefoursa Maltepe Park AVM’ yi görene kadar devam edilir, ilk ışıklardan sola dönerek yan yola bağlanılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.
FSM Köprüsünden nasıl gelebilirim?
Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden Anadolu yakasına çıkış yaptıktan sonra Kadıköy-Ankara tabelası yönünde yola devam edilir,Sabiha Gökçen Hava Limanı tabelasından girilerek TEM otoyoluna bağlanılır. TEM Kartal çıkışından çıktıktan sonra Kartal Köprüsü üzerinden Harem–İstanbul yönünde E-5 ‘e bağlanılır. Cevizli sapağından giriş yapılır.Köprü geçildikten sonra sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.
Boğaziçi Köprüsünden nasıl gelebilirim?
Boğaziçi Köprüsünden Anadolu yakasına çıkış yaptıktan sonra Kadıköy-Ankara tabelası yönünde yola devam edilir,Sabiha Gökçen Hava Limanı tabelasından girilerek TEM otoyoluna bağlanılır. TEM Kartal çıkışından çıktıktan sonra Kartal Köprüsü üzerinden Harem–İstanbul yönünde E-5 ‘e bağlanılır. Cevizli sapağından giriş yapılır.Köprü geçildikten sonra sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.