Beklediğiniz hayata bir adım
Dumankaya en büyük projesi ile
Gebze Çayırova'da

İstanbul-Gebze arasındaki bölgede hızla gelişmekte olan Gebze-Çayırova’da gerçekleşecek olan Dumankaya’nın bu en büyük projesinde 3500’den fazla konut yer alacak. Yaklaşık 10 bin kişiye ev sahipliği yapması planlanan bu dev proje ile Gebze-Çayırova bölgesi konforlu, ferah ve yenilikçi bir yaşamla tanışacak.

Sıkıcılıktan Uzak, Renkli Bir Yasam

Tüm bu ayrıcalıklar ve avantajlarla yepyeni bir dünya sunan Gebze-Çayırova Projesi’nden siz de evinizi alın, hem kazançlı bir yatırıma imza atın.

Ön Talebinizi Yapın Herkesten Önce Kazanın
Dumankaya Gebze-Çayırova Projesi ile ilgili gelismelerden herkesten önce haberdar olmak ve ilk fiyat avantajlarından yararlanmak için ön talep formunu doldurmanız yeterli.

Yakın civarda Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul Park (Formula), Viaport AVM, Atlantis AVM, Neomarin AVM, Pendorya AVM ve Metro gibi alışveriş merkezleri ile Viaport Otel bulunmaktadır. İnşası halen devam eden Viaport Fuar-Kongre Merkezi yine bu bölgeye yakın mesafededir. Bunların dışında Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Koç Lisesi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi ve Tübitak da bu bölge içerisinde yer almaktadır. Gebze-Çayırova bölgesinde yer alan 142 dönüm üzerine kurulu bu dev konut projesi ile İzmit, Kocaeli, Gebze bölgelerinde satılık daire arayanlar şehrin keşmekeşinden uzak ama şehrin tüm olanaklarına sahip olacak.