Grup Şirketleri

Türkiye’nin güçlü gruplarından Dumankaya, başta inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Genç ve hızla büyüyen bir nüfusa sahip olan ülkemizde çağdaş konutlar üreten Dumankaya, önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.


Dumankaya İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Dumankaya Grubu'nun nüvesini oluşturan Dumankaya İnşaat, 50 yllık geçmişiyle yapı sektörünün en deneyimli kuruluşlarından biridir.
Dumankaya Pusula
Konut Satış Sözleşmesi'nin yapılmasıyla başlayan Dumankaya Pusula hizmetleri teknik destekten danışmanlığa, site yönetiminden abonelik işlemlerine kadar çok geniş bir yelpaze içinde sunulmaktadır.
Dumankaya Toyota
1991 yılından beri Toyota’nın İstanbul’daki en büyük satış, servis ve yedek parça merkezlerinden biri olarak hizmet vermektedir.
Uniplast Plastik Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.
Pendik’te bulunan modern tesislerinde en son teknoloji ile PVC kapı ve pencere sistemlerinin üretimini ve ihracatını yapmaktadır.
Dumankaya Sigorta Acenteliği Ltd. Şti.
Kurumsal ve bireysel sigorta ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılamak için Sigorta sektörünün önde gelen sigorta şirketleri ve tecrübeli birikimiyle 1991 yılından beri hizmet vermektedir.